Продовження реформ забезпечить міжнародну підтримку України – віце-президент США

11:37, 16 січня 2017

Київ. 16 січня. УНІАН. Продовження реформ в Україні, розпочатих після Революції гідності, не тільки забезпечить розвиток і підтримку країни, а й згуртує світове співтовариство, сказав віце-президент США Джо Байден під час зустрічі з президентом України Петром Порошенком.

«Якщо Україна продовжить реформи, вона забезпечить підтримку і єдність міжнародного співтовариства. Але ви знаєте, що ніхто не може виконати важку роботу, крім вас. Потрібно поставити загальне благо вище за дрібні інтереси і розглядів. Це стосується всіх - депутатів, суддів, представників ЗМІ та громадськості. Кожен із вас має відповісти на виклик історії й побудувати об'єднану, демократичну Україну, яка зможе витримати випробування часом», - сказав Байден.

Він відзначив, що уряд України вже ухвалив багато важливих рішень, і цього не можна не відзначити. «Економіка поступово зростає. Але попереду ще багато роботи, щоб Україна реалізувала свій потенціал, - сказав Байден. - Продовжуйте співпрацю з МВФ для забезпечення стійкості економіки, продовжуйте очищення банківської системи, впроваджуйте реформи в енергосекторі, щоб виключити залежність від російського газу, працюйте над приватизацією держкомпаній, працюйте над діловим кліматом, щоб зробити Україну привабливою для інвестицій».

Раніше прем'єр-міністр України Володимир Гройсман пообіцяв віце-президенту США Джо Байдену не зупинятися на шляху реформ, які «принесуть мир, стабільність і спокій в нашу країну».