На Донеччині СБУ затримала трьох інформаторів «ДНР»

11:31, 16 січня 2017

Дніпро. 16 січня. УНІАН. На Донеччині співробітники управління Служби безпеки України в Дніпропетровській області 13 січня затримали трьох інформаторів «ДНР», які входили в агентурну мережу терористів.

Як повідомили УНІАН у прес-групі УСБУ області, зловмисники діяли в селі у Красногорівка Мар’їнського району Донецької області.

За завданням свого куратора з «ДНР», громадянина Росії Ярослава Ефендієва з позивним «Ефенді», спільники терористів збирали інформацію про склад, озброєння та пересування українських підрозділів у районі проведення антитерористичної операції.

Дані зловмисники передавали за допомогою мобільного зв’язку, або через Інтернет, використовуючи заходи конспірації. Зібрані відомості використовувалась терористами для диверсій та обстрілів позицій ЗСУ.

Інформаторів «ДНР» затримано за місцями їхнього проживання. Під час обшуків помешкань правоохоронці вилучили телефонні термінали та картки, за допомогою яких зловмисники передавали інформацію бойовикам, а також комп'ютерну техніку з доказами протиправної діяльності.

Слідчим управлінням СБ України у Дніпропетровській області відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України.

Тривають невідкладні слідчі дії.