У Києві за привласнення 1,2 млн грн судитимуть заступника директора НДІ соціально-економічного розвитку міста

11:13, 16 січня 2017

Київ. 16 січня. УНІАН. У Києві прокуратура направила до суду кримінальне провадження за обвинуваченням заступника директора Комунальної науково-дослідної установи «Науково-дослідний інститут соціально-економічного розвитку міста» у привласненні коштів та службовому підробленні.

Як повідомили УНІАН у прес-службі столичної прокуратури, досудовим слідством встановлено, що заступник директора, будучи службовою особою, наділеною правом першого підпису, незаконно заволодів 1,2 млн грн, які були виділені комунальним підприємством на проведення науково-дослідної роботи «Соціологічне дослідження необхідності розміщення МАФ у спальних районах м. Києва».

Як з’ясувалося, для проведення цього дослідження посадовець залучив фіктивне товариство, на рахунки якого перерахував вказані кошти, та у подальшому привласнив, зазначили в прокуратурі.

Службовцю інкримінують вчинення злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191 (привласнення розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 1 ст. 366 КК України (службове підроблення).