Мінінфраструктури має намір у 2017 році закупити нову снігоприбиральну техніку – Омелян

10:32, 16 січня 2017

Київ. 16 січня. УНІАН. Міністерство інфраструктури має намір у 2017 році закупити нову снігоприбиральну техніку для "Укравтодору".

Про це 15 січня у ефірі телеканалу "Еспрессо" повідомив глава міністерства Володимир Омелян.

"Я сподіваюся, що цього року ми придбаємо нову техніку. Ми розглядаємо два варіанти - або закупити нову техніку вітчизняного виробництва, або подивитися вживану техніку на заході, яка коштуватиме дешевше, ніж нова, але буде краще того, що є в "Укравтодорі", - сказав Омелян.

Він також додав, що на даний момент майже 90% снігоприбиральної техніки застаріло.

"90% техніки - це машини віком 30-50 років, тобто вони давно вичерпали всі ресурси і не відповідають жодним вимогам сучасної боротьби зі стихією", - сказав міністр.

Він також зазначив, що в період ускладнення погодних умов Мінінфраструктури вивело для розчищення доріг 1500 одиниць техніки.

Як повідомляв УНІАН, у зв'язку з погіршенням погодних умов на початку січня цього року було обмежено рух автотранспорту у ряді західних і південних областей. Ряд автодоріг в Одеській області досі закриті для проїзду. Також 13-14 січня через високий рівень лавинної небезпеки було обмежено рух у Закарпатській та Івано-Франківській областях.