Мінінфраструктури у січні проведе "розбір польотів" із керівництвом "Укрзалізниці" - Омелян

10:06, 16 січня 2017

Київ. 16 січня. УНІАН. Міністерство інфраструктури в січні проведе "розбір польотів" із керівництвом "Укрзалізниці" і має намір підготувати антикризовий план розвитку компанії.

Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян 15 січня в ефірі телеканалу "Еспрессо".

"Я сподіваюся, що ми все ж таки проведемо детальний розбір польотів, зокрема, що відбувається і що сталося з часу призначення команди з травня 2016 року. Я б хотів, щоб ця професійна дискусія відбулася в січні, тому що затягувати далі неможливо. І потім буде відпрацьовано антикризовий план дій", - сказав Омелян.

При цьому він зазначив, що не задоволений роботою голови "Укрзалізниці" Войцеха Балчуна.

"Я - ні. Я очікував набагато кращого результату", - сказав міністр.

На питання, чи буде він уживати якісь дії з цього приводу, він відповів: "Я, безумовно, внесу свої пропозиції, дам своє бачення. Але оскільки у нас орган управління Кабінет міністрів, то він ухвалюватиме рішення. Я сподіваюся, думку профільного міністра буде вислухано з належною увагою".

Як повідомляв УНІАН, раніше міністр інфраструктури Омелян розкритикував нового керівника «Укрзалізниці» Балчуна за повільне реформування відомства, а також звинуватив його в тому, що керівництво компанії не надало міністерству план її розвитку в довгостроковій перспективі. У свою чергу, Балчун зазначив, що останнім часом відносини між керівництвом «Укрзалізниці» та Мінінфраструктури стали напруженими.

При цьому прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що уряд має надати повну політичну підтримку менеджменту «Укрзалізниці» на чолі з Балчуном для проведення реформ в компанії.