На Кіровоградщині попрощалися з морським піхотинцем, який загинув у зоні АТО під час виконання бойового завдання

20:30, 15 січня 2017

Кропивницький. 15 січня. УНІАН. У селищі Знам’янка Друга попрощалися з старшим матросом Сергієм Трубіним, який загинув 8 січня під час виконання бойового завдання в районі Маріуполя Донецької області.

Як передає кореспондент УНІАН, прощання з військовим відбулося 15 січня у селищі Знам’янка Друга. Прийшли провести героя в останню путь рідні, друзі, односельці, представники влади та учасники АТО.

«У 2015 році ми разом були мобілізовані в лави ЗСУ. Сергій мав всі завдатки командира підрозділу, був відповідальним, сумлінним та завжди попереду своїх побратимів. 8 січня цього року він також сам викликався виконати бойове завдання і загинув героєм», - зазначив керівник підрозділу 501 батальйону морської піхоти Костянтин Бабика.

*** Сергій Трубін народився 20 березня 1987 року. З 1990 року проживав у селищі Знам'янка Друга, закінчив ЗШ №7, потім професійний ліцей №3 (за спеціальністю зварювальник-муляр).

Як повідомляв УНІАН, 8 січня на Донбасі зникли троє військовослужбовців, які виконували завдання поблизу лінії розмежування. 12 січня ЗМІ повідомили, що військові, які зникли 8 січня біля лінії розмежування в Донецькій області, загинули, їхні тіла у бойовиків. 13 січня бойовики повернули тіла бійців Україні.

За висновками експертизи, молодший сержант Микола Охріменко, молодший сержант Сергій Сонько та старший матрос Сергій Трубін підірвалися на міні.