Керрі запевнив Нетаньяху, що за конференцією в Парижі не буде резолюції ООН - ЗМІ

19:50, 15 січня 2017

Київ. 15 січня. УНІАН. Держсекретар США Джон Керрі запевнив прем'єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньяху, що конференція в Парижі з врегулювання палестино-ізраїльського конфлікту не призведе до появи нової резолюції Ради Безпеки ООН.

Про це повідомляє газета Haaretz, передає ТАСС.

Керрі, який взяв участь у конференції, говорив із Нетаньяху по телефону і сказав, що у конференції в Парижі не буде ніякого продовження в РБ ООН до тих пір, поки президент Барак Обама не залишить свій пост 20 січня.

Як повідомляється, держсекретар запевнив ізраїльського прем'єра, що "навіть якщо в РБ ООН буде висунута резолюція, США накладуть на неї вето".

Тиждень тому Нетаньяху заявив, що Ізраїль докладає максимум зусиль, щоб не допустити ухвалення РБ ООН ще однієї резолюції щодо палестино-ізраїльського протистояння за підсумками конференції в Парижі.

Джерело: http://tass.ru/mezhdunarodnaya-panorama/3942456

Як повідомлялося, 23 грудня 2016 року Рада Безпеки ООН ухвалила резолюцію, в якій засудила нинішню політику Ізраїлю щодо розбудови поселень на Західному березі річки Йордан та в східній частині Єрусалима.

Документ підтримали 14 країн-членів РБ ООН, у той час як делегація США при голосуванні утрималася, не прислухавшись до закликів єврейської держави заблокувати текст. Ізраїль заявив, що не виконуватиме положення резолюції й вирішив скоротити фінансові внески до ООН.