Еро заявив про готовність Франції організувати зустріч Нетаньяху і Аббаса в Парижі

19:43, 15 січня 2017

Київ. 15 січня. УНІАН. Франція готова організувати зустріч прем'єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньяху і палестинського лідера Махмуда Аббаса в Парижі.

Про це заявив глава МЗС Франції Жан-Марк Еро за підсумками міжнародної конференції з близькосхідного врегулювання, передає ТАСС.

"Ми готові організувати таку двосторонню зустріч у Парижі, - сказав він. - Я сподіваюся, що ізраїльтяни і палестинці скористаються простягнутою нами рукою".

Глава МЗС Франції також констатував, що мирний процес на Близькому Сході опинився у глухому куті через відсутність прямого діалогу між палестинцями та ізраїльтянами.

"Мирний процес на Близькому Сході сьогодні перебуває в глухому куті. Саме тому представники 70 держав зібралися в Парижі, щоб вивчити можливості, як сприяти відновленню прямих переговорів між сторонами конфлікту", - пояснив Еро.

Джерело: http://tass.ru/mezhdunarodnaya-panorama/3942476

Як повідомлялося, у скликаній за ініціативою Франції міжнародній конференції з пошуку політичного розв'язання конфлікту на Близькому Сході не взяли участь конфліктуючі сторони – ізраїльтяни і палестинці.

Прем'єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньяху назвав проведення цієї конференції марним. На його думку, мета конференції - ухвалити "антиізраїльські пункти".

23 грудня 2016 року Рада Безпеки ООН ухвалила резолюцію, в якій засудила нинішню політику Ізраїлю щодо розбудови поселень на Західному березі річки Йордан та в східній частині Єрусалима. У відповідь Ізраїль вирішив скоротити фінансові внески до ООН.