Матіос запевняє, що заяву Білецького щодо Нацгвардії перевірять ретельно й неупереджено

17:31, 15 січня 2017

Київ. 15 січня. УНІАН. Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос запевнив, що перевірка звинувачень народного депутата Андрія Білецького в бік Національної гвардії здійснюватиметься ретельно, неупереджено й за законом.

Про це Матіос повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Командуючий Нацгвардії після заяви політика невідкладно надіслав до ГПУ лист-звернення з проханням про перевірку доводів нардепа. Перевіримо ретельно, неупереджено й за законом», – написав Матіос.

Також він зазначив, що здивований радикальністю претензій нардепа, які були висловлені в блозі, а не через повною мірою дієвий інструмент депутатського звернення.

«Розберемося й дамо оцінку за законом», – наголосив Матіос.

Як повідомляв УНІАН, народний депутат України, лідер «Азова» Білецький звинуватив керівництво Національної гвардії в прямому покриванні офіцерів-сепаратистів, що несе загрозу обороноздатності нашої країни. Про це він заявив у своєму блозі на «Українській правді» й назвав конкретні прізвища офіцерів, які посідають керівні посади в НГУ.

Крім того, він заявляє про наявність корупційного складника в Національній гвардії, і що ця система «краде кожну третю гривню». Депутат пообіцяв невдовзі зі своєю командою оприлюднити відповідні факти. Також лідер «Азова» наголосив на «систематичному знищенні добровольчих батальйонів, яке провадить керівництво Національної гвардії».

Білецький поклав відповідальність за ситуацію в Нацгвардії на президента України, головного військового прокурора, міністра внутрішніх справ та голову Служби безпеки.

Національна гвардія України звернулася до військової прокуратури та Служби безпеки України з проханням перевірити викладені факти. Також у Нацгвардії наголосили, що з початку 2017-го року до Головного управління НГУ не надходило жодних документів від народного депутата Білецького щодо інформації, зазначеної в даній публічній заяві.