На Одещині прикордонники запобігли незаконному вивезенню з України деревини

15:06, 15 січня 2017

Одеса. 15 січня. УНІАН. В Одеській області прикордонники запобігли незаконному вивезенню з України деревини.

Як повідомили УНІАН в Південному регіональному управлінні Державної прикордонної служби України, ввечері 14 січня в міжнародний пункт пропуску «Кучурган-Залізнична станція» на виїзд з України прибув поїзд із деревиною.

«При вивченні документів та огляді вантажу, заявленого у товаросупровідних документах, міжвідомча група виявила, що серед деревини «паливної» (дрова) значна частина є «діловою» (кругляк)», - повідомили в управлінні.

Зазначається, що наразі вживаються заходи для отримання постанови суду на арешт вантажу, а також направлено доручення до ДФС на проведення переогляду.

Матеріали за результатами огляду будуть долучені до матеріалів ЄРДР за ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем) і ч. 1 ст. 366 КК України (службове підроблення).

Як повідомляв УНІАН, 5 січня правоохоронці запобігли вивезенню до Румунії 56 вагонів контрабандної деревини на залізничних станціях «Кучурган» і «Роздільна-Сортувальна» регіонального філіалу Одеської залізниці.

Згідно із супровідними документами, у зазначених вагонах повинна була перевозитися паливна деревина хвойних порід (дрова), а фактично там була ділова деревина (кругляк), експорт якої з України з 1 січня 2017 заборонено.