Нацгвардія просить прокуратуру та СБУ перевірити заяву Білецького щодо наявності в керівних лавах НГУ сепаратистів

14:21, 15 січня 2017

Київ. 15 січня. УНІАН. Національна гвардія України просить Службу безпеки та військову прокуратуру перевірити заяву народного депутата Андрія Білецького щодо наявності в керівних лавах НГУ сепаратистів.

Про це повідомила прес-служба Нацгвардія на своєму офіційному сайті.

Зазначається, що 14 січня Білецьким через засоби масової інформації була викладена заява, яка дискредитує та заплямовує діяльність Національної гвардії України. Зокрема, наголошується, що на думку депутата, на керівних посадах в НГУ перебувають відверті сепаратисти, і що керівництво Національної гвардії несе загрозу обороноздатності нашої держави, бо у самій структурі діє системна корупція.

«Національна гвардія України звернулась до військової прокуратури та Служби безпеки України з проханням перевірити викладені факти. Ми вважаємо, що такий підхід дозволить уникнути непорозумінь та забезпечить неупередженість, прозорість та об’єктивність. Зі свого боку гарантуємо всебічне сприяння та допомогу», - йдеться у повідомленні.

При цьому в Нацгвардії наголосили, що з початку 2017-го року до Головного управління НГУ не надходило жодних документів від народного депутата Білецького з приводу інформації, зазначеної у даній публічній заяві.

Як повідомляв УНІАН, народний депутат України, лідер «Азова» Білецький звинуватив керівництво Національної гвардії у прямому покриванні офіцерів-сепаратистів, що несе загрозу обороноздатності нашої країни.

Про це він заявив у своєму блозі на «Українській правді» і назвав конкретні прізвища офіцерів, які посідають керівні посади в НГУ.

Крім того, він заявляє про наявність корупційної складової в Національній гвардії, і що ця система «краде кожну третю гривню». Депутат пообіцяв невдовзі зі своєю командою оприлюднити відповідні факти.

Також лідер «Азова» наголосив на «систематичному знищенні добровольчих батальйонів, яке провадить керівництво Національної гвардії».

Білецький поклав відповідальність за ситуацію в Нацгвардії на президента України, головного військового прокурора, міністра внутрішніх справ та голову Служби безпеки.