На українському кордоні затримано дві іномарки, які були викрадені у Болгарії та розшукувалися Інтерполом

12:53, 15 січня 2017

Київ. 15 січня. УНІАН. Співробітники Держприкордонслужби України під час спроби перетину українського кордону виявили та затримали дві іномарки, які були викрадені у Болгарії та розшукувалися по лінії Інтерполу.

Як повідомляє Відділ взаємодії зі ЗМІ ДПСУ, в пункті пропуску «Вільча», що на українсько-білоруському кордоні на в`їзд в Україну прикордонники зупинили автомобіль «Фольксваген Таурек» білоруської реєстрації під керуванням громадянина Білорусі.

Під час проведення прикордонного контролю співробітниками Житомирського загону щодо даного автомобіля відбулося спрацювання бази даних Інтерполу. В ході подальшого з’ясування обставин було встановлено, що даний транспортний засіб 2008 року випуску рахується як викрадений з 2014 року.

Ще один викрадений у Болгарії автомобіль прикордонники Чопського загону виявили за базою даних Інтерпол у пункті пропуску «Тиса». В’їхати в Україну автомобілем «Ленд Ровер» італійської реєстрації, також 2008 року випуску, намагався громадянин Італії.

Щодо фактів даних затримань проінформовано Укрбюро Інтерполу в м. Київ. Автомобілі встановленим порядком передані представникам Національної поліції.

У ДПСУ нагадали, що кілька днів тому прикордонники Мукачівського загону затримали автомобіль «Мерседес», викрадений у Португалії у 2015 році. Автівкою через пункт пропуску «Лужанка» прямував громадянин Угорщини.