Лідер «Азова» Білецький звинувачує керівництво Нацгвардії покриванні офіцерів-сепаратистів

11:22, 15 січня 2017

Київ. 15 січня. УНІАН. Народний депутат України, лідер «Азова» Андрій Білецький звинувачує керівництво Національної гвардії у прямому покриванні офіцерів-сепаратистів, що несе загрозу обороноздатності нашої країни.

Про це він заявив у своєму блозі на «Українській правді».

«Я звинувачую керівництво Нацгвардії у прямому покриванні офіцерів-сепаратистів…Заступник начальника Центрального оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії, полковник Олександр Голяков – сепаратист. У лютому 2014 року він під прапорами "Партії Регіонів" створював Криворізький Антимайдан та закликав людей записуватись у «Криворізьку гвардію». Подібні гвардійці вбивали учасників Революції, а пізніше ставали ключовою силою у захопленнях ОДА та розхитуванні ситуації в Україні в цілому», - написав Білецький.

Крім того, депутат звинувачує заступника командира військової частини 3057, підполковника Юрія Колмика у тому, що той під час наступу російських військ у Криму та на Донбасі активно долучився у соцмережах до пропагандистів "ДНР" та приєднання до Росії.

За словами Білецького, капітан НГУ Юрій Задерін, у соцмережах голосував за створення Новоросії, підтримував Путіна та дії «Беркута» на Майдані.

Білецький заявляє про наявність корупційної складової в Національній гвардії, і що ця система «краде кожну третю гривню». Він пообіцяв невдовзі зі своєю командою оприлюднити ці факти.

Також лідер «Азова» наголошує на «систематичному знищенні добровольчих батальйонів, яке провадить керівництво Національної гвардії».

«Мабуть, більших патріотів нашої Батьківщини, як ті перші добровольці, що пішли голіруч на смертельну битву за Україну, не знайти. Де всі ці добробати? Їх поступово розчиняють, розформовують, не оформлюють, зрештою виживають», - зауважив Білецький.

Як приклад він навів батальйон «Донбас»: «Його не змогли знищити в Іловайську, так тепер це завершать через паперові процедури. Від своїх побратимів по АЗОВу я трохи не щоденно чую звернення врятувати полк».

Білецький звернувся до президента України Петра Порошенка, Головного військового прокурора Анатолія Матіоса, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та голови Служби безпеки Василя Грицака: «На вас лежить повна відповідальність за ситуацію в Національній гвардії України».