В Одесі відновив роботу створений за ініціативи Саакашвілі Центр обслуговування громадян

19:41, 14 січня 2017

Одеса. 14 січня. УНІАН. В Одесі відновив роботу створений за ініціативи колишнього голови Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі Центр обслуговування громадян (ЦОГ), функціонування якого було припинено 13 січня.

Як передає кореспондент УНІАН, сьогодні ЦОГ працює.

«Робота розблокована. Ми працюємо в звичайному режимі», - повідомили в центрі. В установі не пояснили, з якої причини була припинена робота, зазначивши, що «нас просто пустили всередину, і ми працюємо».

Як повідомляв УНІАН, вранці 13 січня було закрито входи в будівлю, розташовану на проспекті Шевченка біля адмінбудинку №1 Одеської обласної державної адміністрації. Біля входу в будівлю, в якій, крім ЦОГ, розташовується оголошений недавно неплатоспроможним «Платинум Банк», висить оголошення про те, що в банку з 11 січня по 10 лютого введена тимчасова адміністрація.

Керівник ЦОГ Артур Аміров заявив кореспонденту УНІАН, що вважає вищеназвану причину, за якою співробітників і відвідувачів ЦОГ не пропускають у приміщення центру, надуманою. Він стверджував, що це пов'язано з намірами представленого вчора в Одесі голови ОДА Максима Степанова внести зміни у роботу центру.

16 жовтня 2015 року президент України Петро Порошенко взяв участь у відкритті Центру обслуговування громадян в Одесі. Президент назвав його відкриття одним із реформаторських проектів, реалізація якого стала можливою завдяки зусиллям обласної ради, міського самоврядування і міжнародних партнерів.

З моменту відкриття центр неодноразово призупиняв роботу, зокрема у зв'язку з проблемами фінансування.