У Житомирі з понеділка відновлять заняття в школах після карантину

19:19, 13 січня 2017

Житомир. 13 січня. УНІАН. У Житомирі з понеділка, 16 січня, відновлять навчальний процес в школах після карантину.

Як повідомили кореспонденту УНІАН у прес-службі Житомирської облдержадміністрації, у Житомирі друге півріччя 2016/2017 навчального року розпочнеться 16 січня.

"Рішення про відновлення занять у школах після карантину, запровадженого у зв’язку підвищенням рівня захворюваності на грип і гострі респіраторні вірусні інфекції серед населення, ухвалили сьогодні, 13 січня, члени комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій", - повідомив кореспонденту УНІАН начальник управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації Вадим Калінін.

За даними Житомирської міської ради, ситуація із захворюваністю на грип та ГРВІ у Житомирі не має епідемічного характеру. Про це йшлося сьогодні під час робочої наради заступника житомирського міського голови Дмитра Ткачука з керівниками управління охорони здоров’я міської ради, управління освіти міської ради та представниками Житомирського міськрайонного відділу ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України».

«Завдяки тимчасовому призупиненню навчально-виховного процесу у загальноосвітніх закладах міста Житомира відбулося зниження питомої ваги захворюваності дітей у загальній захворюваності по місту», - зазначають у міськраді.

Рівень захворюваності нижчий щотижневого порогового рівня на 47,3%.

Протягом останніх двох тижнів у Житомирі спостерігається тенденція до зниження захворюваності на грип та ГРВІ.

"З 16 січня відновиться навчання після карантину також у всіх школах Житомирської області", - поінформували у Житомирській облдержадміністрації.

Як повідомляв УНІАН, у Житомирі через підвищення рівня захворюваності на грип і ГРВІ серед населення та у зв’язку з необхідністю профілактики їх епідемічного розповсюдження з 19 грудня було призупинено навчання у школах. Також у Житомирській області 20 грудня з огляду на велику захворюваність дітей з метою недопущення поширення епідемії грипу та гострих респіраторних захворювань у більшості районів було оголошено карантин. У деяких районах області навчання у школах відновили з 10 січня.