МВС та Mitsubishi Motors домовилися про знижку, яка дозволить додатково придбати для поліції 98 автомобілів

19:13, 13 січня 2017

Київ. 13 січня. УНІАН. У рамках досягнутих домовленостей між міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим та президентом компанії Mitsubishi Motors про зниження в межах 14% вартості додатково вдасться придбати для Національної поліції України 98 автомобілів.

Як повідомляє департамент управління майном Нацполіції, для врегулювання всіх наявних питань триває підготовка пакету документів для погодження Міністерством екології та природних ресурсів та утвореною ним міжвідомчою робочою групою щодо корегування кількісних і вартісних показників проекту по забезпеченню поліції екологічними автомобілями Mitsubishi Outlander PHEV.

При цьому узгоджений ланцюг «зниження ціни – збільшення обсягів» має забезпечити максимально можливу кількість автомобілів, яка може бути поставлена поліції в поточному році в межах кошторисної вартості проекту й ціни договору – 958 440 774,25 грн.

«Однак динаміка ситуації на валютному ринку та триваюча девальвація вітчизняної валюти змушує до пошуку оптимального механізму реалізації домовленостей із компанією Mitsubishi Motors у межах чинного законодавства, оскільки у діючому договорі між ДУ «Центр обслуговування підрозділів Національної поліції» й постачальником – офіційним дилером Mitsubishi, вартість автомобілів визначена на підставі валютного курсу 25,78 грн за долар, тоді як поточний офіційний курс уже сягнув 27,25 грн за долар», - йдеться у повідомленні.

Як зазначили в Нацполіції, найбільш збалансованим кроком у таких умовах є внесення змін до діючого договору, відповідно до положень Цивільного кодексу, закону України «Про публічні закупівлі», що дасть змогу збільшити обсяг поставки гібридних автомобілів для поліції із 635 до 733 одиниць завдяки зниженню їх вартості.