У Києві цього року буде створено понад 1,5 тис. додаткових місць у дитсадках, запевняють в КМДА

17:41, 13 січня 2017

Київ. 13 січня. УНІАН. У Києві цього року за кошти німецького уряду буде створено понад 1,5 тис. додаткових місць у дитсадках.

Про це заявила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко.

Вона нагадала, що у 2016 році за кошти німецької сторони місту вдалося створити додатково понад 500 місць для київських дошкільнят.

Так, за програмою співпраці було здійснено ремонтно-будівельні роботи 25 груп у 14 ДНЗ столиці. Місто зі свого боку подбало про облаштування закладів: за кошти з міського бюджету було закуплено меблі, господарський і спортивний інвентар, облаштовано харчоблок і пральню, зазначила Старостенко.

«У 2017 році ми плануємо зробити ще більше: відкрити у рамках цього проекту ще понад 1,5 тисячі місць у київських ДНЗ. Наразі вже затверджено перелік садочків і розпочато роботи в них», – повідомила заступник голови КМДА.

Як повідомляв УНІАН, у червні 2015 р. Київський міський голова Віталій Кличко підписав Угоду про співпрацю між КМДА та Українським фондом соціальних інвестицій щодо впровадження другої фази Проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури». Проект фінансується урядом Німеччини через німецький банк розвитку KfW.

За словами мера, завдяки реалізації цієї угоди українська столиця планує створити додатково 2 тисячі місць у дитячих садках, що будуть відремонтовані за рахунок фінансування, наданого німецьким урядом на програму відновлення інфраструктури столиці України.

Кличко повідомив, що ФРН погодились виділити на створення додаткових 2 тис. місць у дитсадках 4,5 млн євро, і майже 90% від цієї суми буде витрачено на ремонти та реконструкцію дошкільних навчальних закладів.

Максимальна вартість фінансування одного дитсадка – 300 тис. євро.