Влада Києва планує відкрити нічний тролейбусний маршрут від Майдану Незалежності на Оболонь

17:24, 13 січня 2017

Київ. 13 січня. УНІАН. Влада Києва планує відкрити новий нічний тролейбусний маршрут від Майдану Незалежності до вул. Північна (Оболонський район).

Про це гендиректор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Ми спостерігаємо позитивну динаміку у розвитку нічних маршрутів. Тому в планах є впровадження ще одного нічного тролейбусного маршруту, який пов’яже Майдан Незалежності та вулицю Північну», - написав Левченко.

За його даними, протягом двох тижнів роботи нічних маршрутів КП «Київпастранс», що запрацювали в останні дні грудня 2016 р., загалом було перевезено понад 3,7 тис. пасажирів.

«Найбільшою популярністю користується тролейбусний маршрут №91Н, який пов’язує житловий масив Троєщина з Центральним залізничним вокзалом. За 2 тижні роботи ним скористалися 2025 нічних пасажирів», - зазначив Левченко.

Як повідомляв УНІАН, у Києві 30 грудня 2016 р. запустили чотири нічні маршрути комунального транспорту: тролейбусні маршрути: №91H «Залізничний вокзал «Центральний» – вул. Милославська», №92H «Залізничний вокзал «Південний» – просп. Свободи», №93H «Станція метро «Площа Льва Толстого» – вул. Чорнобильська» та автобусний №137 «Залізничний вокзал «Центральний» – станція метро «Харківська».

Тролейбуси та автобуси курсують з 23.00 до 6.00 ранку. Вартість проїзду - 3 грн.