Компанія «Воля» з 1 лютого підвищує тарифи на телекомунікаційні послуги на 6%

17:11, 13 січня 2017

Київ. 13 січня. УНІАН. Один з найбільших українських провайдерів кабельного телебачення та Інтернету компанія «Воля» з 1 лютого поточного року підвищує тарифи на надання телекомунікаційних послуг у середньому на 6%, повідомила прес-служба компанії.

«Враховуючи економічні складові, ми змушені з 1 лютого 2017 року підвищити розмір абонентської плати за телекомунікаційні послуги в середньому на 6%», - йдеться в повідомленні.

У прес-службі уточнили, що підвищення тарифів торкнеться деяких пакетів «ТБ», «Інтернет» і «ТБ+Інтернет», а також додаткових пакетів «Спорт» і «Футбол HD».

Згідно з повідомленням, таке підвищення зумовлене необхідністю компанії компенсувати свої витрати у зв'язку з інфляційними процесами, оскільки витрати компанії перебувають у прямій прив'язці до коливань валютного курсу.

«Порівняно з січнем 2016 року тарифи на тепло підвищилися на 18%, електроенергію - на 24%, курс долара щодо гривні виріс на 13%, а значна частина наших витрат - валютна складова», - зазначили в прес-службі.

Підвищення тарифів у компанії пояснюють також переходом на нові договірні відносини з українськими медіа-групами, згідно з якими медіа-групам дозволяється вимагати від операторів плату за мовлення їх каналів у кабельних мережах.

Як повідомляв УНІАН, за прогнозами уряду, середньорічний показник інфляції за підсумками 2017 року становитиме 8,1%.

1 серпня 2016 року компанія «Воля» підвищила тарифи на свої телекомунікаційні послуги в середньому на 9%.

Компанія «Воля» - загальнонаціональний український телекомунікаційний провайдер, який надає такі телекомунікаційні послуги приблизно в 30 містах України: аналогове, цифрове, HD та інтерактивне телебачення «ВОЛЯ SmartHD», швидкісний доступ до Інтернету, а також послуги одного з найбільших у країні дата-центрів. Кількість співробітників компанії становить близько 2 тис. осіб. На початку 2013 року компанію очолив угорський менеджер Джордж Жембері.