Фонд гарантування з 16 січня почне виплати вкладникам «Інвестбанку» (доповнена)

16:49, 13 січня 2017

Новина доповнена інформацією про початок процедури ліквідації банку в 4-5 абзацах

Київ. 13 січня. УНІАН. Фонд гарантування вкладів фізичних осіб із 16 січня почне виплати відшкодування вкладникам неплатоспроможного «Інвестбанку».

Як повідомила прес-служба фонду, для отримання відшкодування вкладникам потрібно звернутися до установ банку «Південний» до 24 лютого 2017 року включно.

Фонд нагадав, що відшкодування виплачується в розмірі вкладу, включаючи нараховані відсотки на момент введення в банк тимчасової адміністрації, але не більше 200 тис. грн.

Згодом Фонд гарантування повідомив про початок процедури ліквідації «Інвестбанку», яка триватиме два роки – до 12 січня 2019 року включно. Ліквідатором банку на цей період призначено Ігоря Красюка.

Також повідомляється, що вимоги кредиторів приймаються протягом 30 днів із дня публікації оголошення про ліквідацію банку в газеті «Голос України».

Як повідомляв УНІАН, Національний банк 16 грудня визнав «Інвестбанк» неплатоспроможним, оскільки його статутний капітал на 15 грудня не відповідав вимогам законодавства щодо мінімального розміру в 120 млн грн.

«Інвестбанк» працював на ринку України з 1992 року і станом на 1 жовтня займав 76-е місце серед 100 працюючих банків за обсягом активів.

За інформацією НБУ, власниками істотної участі банку були громадяни України Олексій Котковський, Олександр і Тамара Незвінські, а також компанія «Баб-Інвест».