Кабмін у 2017 році продовжить сприяти експорту, поліпшенню Prozorro, реформі інтелектуальної власності та розвитку промисловості – Кубів

15:52, 13 січня 2017

Київ. 13 січня. УНІАН. Кабінет міністрів України у 2017 році для посилення економічного зростання продовжить розширювати експортні можливості вітчизняних виробників, займеться реформою правового поля у сфері інтелектуальної власності та поліпшенням електронної системи державних закупівель Prozorro, а також розвитком промислового виробництва за допомогою Національного комітету промислового розвитку.

Про це повідомив перший віце-прем'єр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

«Ми продовжимо активну роботу над економічним зростанням. Для цього ми вже заклали необхідні передумови. Продовжиться робота з розширення експортних можливостей для українських виробників, успішно продовжить переможну роботу система публічних електронних закупівель Prozorro, продовжиться реформа у сфері інтелектуальної власності, активно працюватиме Національний комітет промислового розвитку, Офіс із просування експорту та інші», – написав Кубів.

За його словами, уряд у 2017 році зробить все від нього залежне для того, щоб громадяни відчули реальні позитивні зміни, а також простежить, щоб роботодавці виконували прийняті норми про підвищення соціальних стандартів, в тому числі мінімальної зарплати до 3200 грн з 1 січня.

Як повідомляв УНІАН, державний бюджет України на 2017 рік передбачає зростання ВВП на рівні 3%. Міжнародний валютний фонд прогнозує зростання ВВП України в 2017 році на 2,5%.

Валовий внутрішній продукт України у третьому кварталі 2016 року, за уточненими даними Держстату, зріс порівняно з аналогічним періодом 2015 року на 2%.