Порошенко нагородив прикордонників, які були поранені в зоні АТО

15:13, 13 січня 2017

Київ. 13 січня. УНІАН. Президент України Петро Порошенко під час відвідання Центрального клінічного госпіталю Державної прикордонної служби вручив нагороди воїнам-прикордонникам, які були поранені в зоні АТО.

Як повідомили у прес-службі глави держави, орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено сержанта Ігоря Павловича та старшого прапорщика Сергія Самойлова.

«Орден «За мужність» - це почесна нагорода, яку у кабінетах не заробиш. Пишаюся такими воїнами. Дякую за зразкове виконання бойових завдань», - зауважив Порошенко, вручаючи нагороди.

Президент запитав про умови лікування та забезпечення поранених захисників необхідним для успішної реабілітації і поцікавився подальшими планами військових після завершення лікування. Прикордонники зауважили, що мають намір продовжити військову службу.

Також глава держави відзначив медаллю «Захиснику Вітчизни» старшого сержанта Олексія Мазановича та медаллю «За військову службу Україні» військового лікаря підполковника медичної служби ДПСУ Віктора Худякова.

У прес-службі зазначили, що підполковник Худяков разом з персоналом реанімаційної бригади надавав невідкладну медичну допомогу пораненим воїнам під час їх медичної евакуації до Центрального клінічного госпіталю Держприкордонслужби. Військовий лікар неодноразово відвідував зону проведення АТО для надання невідкладної медичної допомоги тяжкопораненим бійцям та забезпечував евакуацію поранених, організовував безперебійну, злагоджену роботу медичного персоналу під час загострення бойового конфлікту.