Мін‘юст відмовився надати інформацію про кандидатів на посаду директора Департаменту з питань люстрації – Люстраційний комітет

14:47, 13 січня 2017

Київ. 13 січня. УНІАН. Міністерство юстиції України відмовилось надати відомості про кандидатів на посаду директора Департаменту з питань люстрації Мінюсту.

Про це, як повідомили у прес-службі громадської організації «Громадський люстраційний комітет», йдеться у відповіді Мін‘юсту на запит Громадської ради з питань люстрації при міністерстві.

Зазначається, що у грудні 2016 року було оголошено конкурс на заміщення посади директора Департаменту з питань люстрації. Представники Громадської ради 3 січня 2017 року направили запит на отримання інформації про кандидатів, «проте замість даних про осіб, які беруть участь у конкурсі, отримали відписку».

«Документи, які ви запитуєте, були подані кандидатами до Міністерства юстиції України з метою працевлаштування та містять інформацію з обмеженим доступом», – йдеться у відповіді.

При цьому, зауважили у Люстраційному комітеті, під час оголошення конкурсу було заявлено, що відбір буде проведено за принципами повної відкритості.

«Наразі Мінюстом оприлюднені виключно прізвища, ім’я та по батькові 12 кандидатів, біографічні відомості чи професійні характеристики кандидатів відсутні у відкритому доступі», - наголошується у повідомленні.

Конкурс на заміщення посади директора Департаменту з питань люстрації відбудеться з 17 до 19 січня у три етапи: письмове тестування, практичне завдання та співбесіда.