КМДА закупила майже 250 квартир для киян, які стоять у черзі на отримання безоплатного житла – депутат Київради

13:16, 13 січня 2017

Київ. 13 січня. УНІАН. Влада Києва наприкінці 2016 року закупила 246 квартир для жителів столиці, які стоять в черзі на поліпшення житлових умов.

Про це депутат Київради Олександр Пабат повідомив у Facebook, посилаючись на отриману у Департаменті будівництва та житлового забезпечення КМДА інформацію.

«За свіжою інформацією від Департаменту будівництва та житлозабезпечення, великий шопінг відбувся, і для потреб черговиків до завершення 2016 року встигли закупити (не передати) 246 квартир», - написав депутат.

При цьому він зазначив, що квартири купували без знижок.

«Якщо врахувати, що витратили всі передбачені Програмою економічного і соціального розвитку 280 млн грн, - середня вартість об'єкту становила 1,138 млн. Що цілком відповідає ринковому прайсу (однушки, двушки у новобудовах економ класу), тобто без оглядок на діючі будівельні відомства і підприємства», - написав Пабат.

Депутат опублікував надану департаментом письмову відповідь на його звернення з питання освоєння 280 млн грн, виділених відповідно до Програми соцекономрозвитку столиці на 2016 рік.

"Департамент будівництва та житлового забезпечення придбав у межах 280 млн гривень ... 246 квартир (майнових прав)", - йдеться у документі.

За даними КМДА, у міській черзі на поліпшення житлових умов станом на кінець 2016 року перебувало понад 68 тис. сімей. Першочергове право на отримання квартири мають понад 25 тис. сімей.