Держсекретар Мінінфраструктури Галущак офіційно вступив на посаду – очільник відомства

13:03, 13 січня 2017

Київ. 13 січня. УНІАН. Відібраний у листопаді 2016 року комісією з питань вищого корпусу державної служби для призначення на посаду державного секретаря Міністерства інфраструктури України Андрій Галущак від сьогодні, 13 січня, офіційно приступив до виконання своїх обов'язків.

Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян під час представлення трудовому колективу держпідприємства "Адміністрація морських портів України" (АМПУ) громадянина Латвії, фахівця в галузі портових послуг Райвіса Вецкаганса виконуючим обов'язки очільника підприємства, яке відбулося 12 січня в Одесі.

«З 13 січня приступає до своїх обов'язків держсекретар Андрій Галущак», - сказав Омелян.

Він зазначив, що наказ про призначення Вецкаганса на даний пост було підписано у рамках правого поля раніше виконуючим обов'язки держсекретаря міністерства Тарасом Троцьким.

Як повідомляв УНІАН, згідно з новим законом «Про державну службу», в Україні в кожному міністерстві вводиться нова посада - державний секретар. У листопаді 2016 року комісія з питань вищого корпусу державної служби рекомендувала Кабінету міністрів призначити держсекретарем Мінінфраструктури начальника департаменту інвестиційної політики "Укрзалізниці" Андрія Галущака.

Після того, як стало відомо про результати відбору, Омелян висловив у ЗМІ здивування як процедурою проведення відбору, так і його результатом, наголосивши, що "це виходить за рамки здорового глузду". У зв'язку з цим очільник Мінінфраструктури підкреслив, що не має наміру працювати з Галущаком.

За даними ЗМІ, у 2013 році Галущак обіймав посаду директора державного підприємства "Національний проект "Повітряний експрес", з яким пов'язаний колишній голова Держінвестпроекту Владислав Каськів. Останнього, у свою чергу, було оголошено у міжнародний розшук за підозрою у службовій підробці і заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненим за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах.