В Одесі створений за ініціативи Саакашвілі Центр обслуговування громадян призупинив роботу

12:42, 13 січня 2017

Одеса. 13 січня. УНІАН. В Одесі Центр обслуговування громадян (ЦОГ), створений за ініціативи колишнього голови Одеської обласної державної адміністрації Міхеіла Саакашвілі, сьогодні призупинив роботу.

Як передає кореспондент УНІАН, з ранку всі входи в будівлю, розташовану на проспекті Шевченка біля адмінбудівлі№1 Одеської обласної державної адміністрації, закриті.

На вході в будівлю, в якій, крім ЦОГ, також розташовується оголошений недавно неплатоспроможним «Платинум Банк», висить оголошення про те, що в банку з 11 січня по 10 лютого введена тимчасова адміністрація. Також написано: «Закрито», «Не штовхайте двері». Охорона стверджує, що в банку «вилучаються документи, і тому все закрито».

Керівник ЦОГ Артур Аміров заявив кореспонденту УНІАН, що вважає вищеназвану причину, за якою співробітників і відвідувачів ЦОГ не пропускають у приміщення центру, надуманою.

Він стверджує, що це пов'язано з намірами представленого вчора в Одесі голови ОДА Максима Степанова внести зміни у роботу центру.

«Ми не розуміємо, що відбувається, але припускаємо, що це пов'язано з призначенням нового губернатора», - заявив керівник центру.

Він стверджує, що банкрутство банку та пов'язані з цим дії будь-яких структур не можуть впливати на роботу центру.

«По-перше, «Платинум Банк» ніякого стосунку не має до Центру обслуговування громадян. По-друге, у нас є два окремих входи-виходи. Тобто, робота центру жодним чином не впливає на якісь дії в банку і навпаки», - підкреслив Аміров.

Нагадаємо, у четвер Одесу відвідав президент України Петро Порошенко. Під час представлення голови Одеської ОДА Степанова він піддав різкій критиці роботу обладміністрації за керівництва нею Саакашвілі. Глава держави говорив, що ці чиновники «більше піарилися, аніж працювали» і згадав у цьому контексті, зокрема, Центр обслуговування громадян.

Як повідомляв УНІАН, Національний банк України прийняв рішення про віднесення до неплатоспроможних «Платинум Банку», що входить в Україні у другу двадцятку за обсягом активів.

16 жовтня 2015 року президент України Петро Порошенко взяв участь у відкритті Центру обслуговування громадян в Одесі. Президент назвав його відкриття одним із реформаторських проектів, реалізація якого стала можливою завдяки зусиллям обласної ради, міського самоврядування і міжнародних партнерів.

З моменту відкриття центр неодноразово призупиняв роботу, зокрема у зв'язку з проблемами фінансування.