У «сірій зоні» на Донеччині співробітники СБУ знайшли обгорілий ранець російського військового

12:22, 13 січня 2017

Київ. 13 січня. УНІАН. У «сірій зоні» на Донеччині оперативники Служби безпеки України знайшли обгорілий ранець, який є елементом бойового спорядження військовослужбовців збройних сил Російської Федерації.

Про це повідомляється на сторінці СБУ у соціальній мережі Facebook.

«Під час зачистки «сірої зони» у районі н.п. Славне Мар’їнського району Донеччини оперативники СБУ задокументували факт, який черговий раз підтверджує присутність військовослужбовців збройних сил Російської Федерації на території України», - йдеться в повідомленні.

Так, під час опрацювання інформації про присутність у «сірій зоні» диверсійної групи терористів «ДНР» правоохоронці виявили «частину обгорілого ранця десантника (з маркуванням ЗАО «БШГК» г. Богородск РД-54 ТО 90-04-03-93 арт. 3451-ПУ-БШ 04 08)».

У СБУ зауважують, що «ранець є елементом бойового спорядження військовослужбовців ЗС РФ, про що вказує клеймо фабрики-виробника та кольорова гама, яка використовується в російській армії».

Також співробітники спецслужби виявили короб зі стрічками та набоями калібру 7,62 мм загальною кількістю 200 од., дві гранати (Ф-1, РГД-5), протипіхотну міну МОН-50 та індивідуальний перев'язочний пакет.