Фонд гарантування продовжить виплати вкладникам банку «Хрещатик» з 16 січня

12:16, 13 січня 2017

Київ. 13 січня. УНІАН. Фонд гарантування вкладів фізичних осіб продовжить виплати вкладникам ліквідованого банку «Хрещатик» з 16 січня.

Як повідомляється на сайті Фонду, вкладники банку зможуть звернутися за отриманням відшкодування в установи «ПУМБ» до 24 лютого 2017 року включно.

Фонд нагадав, що відшкодування виплачується у розмірі вкладу, включаючи нараховані відсотки на момент введення в банк тимчасової адміністрації, але не більше 200 тис. грн.

Довідка УНІАН. Фонд гарантування вкладів фізичних осіб на підставі рішення Національного банку України про відкликання банківської ліцензії та ліквідації банку «Хрещатик» з 6 червня 2016 року розпочав ліквідацію фінустанови. Тимчасова адміністрація працювала в банку з 5 квітня.

Банк «Хрещатик» працював на ринку України з 1993 року і входив до двадцятки найбільших банків за обсягом активів. Згідно з даними про структуру власності банку, ключовими власниками фінустанови є громадянин України Андрій Іванов з часткою 37%, Київська міськдержадміністрація з часткою 25%, громадянин Австрії Микола Солдатенко з часткою 24%.