МЗС України та М’янми невдовзі розпочнуть двосторонні консультації

12:13, 13 січня 2017

Київ. 13 січня. УНІАН. Міністерства закордонних справ України та Республіки Союз М’янма невдовзі розпочнуть двосторонні консультації.

Як повідомляє прес-служба МЗС України, під час візиту 11-12 січня міністра закордонних справ Павла Клімкін до М’янми було досягнуто домовленостей стосовно підписання найближчим часом Меморандуму про взаєморозуміння щодо започаткування двосторонніх консультацій між міністерствами закордонних справ України та Республіки Союз М’янма, а також проведення першого раунду політичних консультацій на рівні заступників міністрів закордонних справ.

Також Клімкін обговорив з керівниками М’янми підготовку до підписання документів про економічну співпрацю. Посадовці обговорювали перспективи розширення договірно-правової бази українсько-м’янманських відносин у торговельно-економічній сфері, зокрема, підготовку до підписання двосторонніх угод економічного спрямування - про торговельно-економічне співробітництво, заохочення і захист інвестицій та уникнення подвійного оподаткування.