У Києві на Теремках через ремонт на тепломагістралі призупинено постачання опалення до 60 об’єктів

12:03, 13 січня 2017

Київ. 13 січня. УНІАН. У Києві на житловому масиві Теремки призупинено постачання опалення до 60 об’єктів через проведення ремонтних робіт на тепломагістралі.

Про це повідомили у прес-службі ПАТ «Київенерго».

В компанії зауважили, що фахівці протягом дня оперативно ліквідують аварійне пошкодження ділянки магістрального трубопроводу, і ввечері теплопостачання буде відновлене.

Зазначається, що пошкодження на магістралі діаметром 400 мм, що була прокладена у 1980 році та вичерпала свій 25-річний нормативний ресурс, сталося під час нещодавніх сильних морозів. Співробітники компанії підтримували роботу теплосистеми у холодні дні, а зараз, коли температура повітря підвищилася і відключення теплосистеми, необхідне для проведення робіт, є не таким критичним, розпочали ремонтні роботи.

«На час проведення ремонту, починаючи з 8:00, теплопостачання призупинене для 60 споживачів по пр-ту Академіка Глушкова, вул. Теремківській та Чабанівській, Кільцевій дорозі (30 житлових будинків, 1 школа, 3 дитячі садки, 26 відомчих будинків)», - поінформували в компанії.