«Київенерго» закликає своїх споживачів оплачувати електроенергію і тепло лише за платіжними документами енергокомпанії

11:59, 13 січня 2017

Київ. 13 січня. УНІАН. Енергогенеруюча компанія «Київенерго», яка постачає теплову та електричну енергію в столиці України, закликає своїх клієнтів оплачувати ці послуги лише за платіжними документами енергокомпанії, оскільки не може гарантувати надходження коштів за спожиті послуги на особові рахунки клієнтів при оплаті за платіжками комунального підприємства "Головний інформаційно-обчислювальний центр" (ГІОЦ).

Про це повідомила прес-служба енергокомпанії.

«У зв'язку з поширенням комунальним підприємством «Головний інформаційно-обчислювальний центр» (ГІОЦ) нового формату платіжки, єдиної для всіх комунальних послуг, звертаємо увагу своїх клієнтів, що оплата послуг «Київенерго», як і раніше, має здійснюватися виключно за платіжними документами «Київенерго», сформованими системою енергокомпанії», - йдеться в повідомленні.

«Просимо не оплачувати послуги з тепло- та електропостачання в січні за платіжками ГІОЦ, оскільки не можемо гарантувати надходження коштів за спожиті послуги", - додали в компанії.

Як повідомляв УНІАН, комунальне підприємство ГІОЦ спільно з Київською міською державною адміністрацією має намір ввести єдину квитанцію для оплати всіх житлово-комунальних послуг.

За словами заступника голови КМДА Петра Пантелеєва, з 10 січня 2017 року кияни отримали оновлені платіжні документи від комунального підприємства "Головний інформаційно-обчислювальний центр", які дійсні поки лише для оплати послуг за утримання прибудинкових територій, водопостачання та водовідведення холодної та гарячої води.