Уряд Німеччини виділяє додатково понад 2,3 млн євро на гуманітарні проекти в Україні

11:50, 13 січня 2017

Київ. 13 січня. УНІАН. Уряд Федеративної республіки Німеччина виділяє додатково понад 2,3 мільйони євро на гуманітарні проекти в Україні.

Про це УНІАН поінформували у відділі преси і роботи з громадськістю Посольства Німеччини в Україні.

"Федеральний уряд Німеччини надасть ще 2,313 мільйони євро на продовження заходів гуманітарної допомоги євангельської організації з надання допомоги Diakonie Katastrophenhilfe. Минулими роками Diakonie Katastrophenhilfe, яка виділяє додатково власні кошти на суму майже 260 тисяч євро, вже здійснила багато проектів гуманітарної допомоги в Україні та отримала підтримку від Федерального уряду на загальну суму 2,5 мільйона євро (2015 і 2016 роки)", - йдеться у повідомленні.

У Посольстві зауважили, що допомога, розрахована на поточний і наступний рік, передбачає роздачу продуктів харчування, гігієнічних пакетів і предметів щоденного вжитку, проведення психологічно соціальних консультацій, а також підвищення кваліфікації людей з метою покращення їх шансів на пошук роботи на ринку праці.

"Проекти спрямовані на контрольовані українською владою частини Донецької та Луганської областей (головним чином вздовж лінії зіткнення), а також на Харківську та Дніпропетровську області, й принесуть користь соціально вразливим групам населення, включаючи внутрішньо переміщених осіб, які особливо потерпіли внаслідок конфлікту", - поінформували у Посольстві.