Держслужба зайнятості в 2017 році планує реорганізувати свої центри у філії для підвищення якості роботи

11:33, 13 січня 2017

Київ. 13 січня. УНІАН. Державна служба зайнятості України у 2017 році планує реорганізувати свої центри у філії для підвищення якості роботи та мінімізації адміністративного навантаження на персонал, повідомила прес-служба відомства з посиланням на виконуючого обов'язки голови Держслужби Валерія Ярошенка.

«Для мінімізації адміністративного навантаження і підвищення ефективності роботи центри реорганізуються у філії», - наводить слова Ярошенка прес-служба.

Він зазначив, що в ході реформи буде зменшено кількість адміністративно-господарського персоналу на місцях, але при цьому Держслужба збільшить кількість співробітників, які обслуговуватимуть її клієнтів.

За словами Ярошенка, адміністративні функції Держслужба передасть в обласні центри, що звільнить співробітників від зайвого документообігу.

Як повідомляв УНІАН, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання уряду 12 січня закликав змінити форму роботи Державної служби зайнятості, щоб перейти від фінансування безробітних до створення нових робочих місць.

Державна служба зайнятості України у грудні минулого року оголосила, що має намір організувати на базі своїх центрів курси з навчання підприємницькій діяльності, а також надавати консультаційні послуги для безробітних громадян.