У Чернігові поліція розшукує зловмисників, які виманили у пенсіонерок понад 50 тис. грн та майже 5 тис. дол.

11:17, 13 січня 2017

Чернігів. 13 січня. УНІАН. У Чернігові поліція розшукує зловмисників, які виманили у двох пенсіонерок понад 50 тис. грн та майже 5 тис. дол. США.

Як повідомили УНІАН у секторі комунікацій ГУ Нацполіції в Чернігівській області, 12 січня за допомогою до поліції звернулася 77-річна жителька обласного центру. Пенсіонерка повідомила, що під виглядом допомоги сину, який нібито потрапив у дорожньо-транспортну пригоду, зловживаючи довірою жінки, шахрай заволодів її грошовими коштами в сумі 46 тис. грн, 920 дол. США та 50 євро. Заявниця серед ночі власноруч передала гроші невідомому, який прийшов до неї у квартиру і назвався знайомим її сина.

Цього ж дня до поліції звернулася і 83-річна жителька Чернігова. В своїй заяві жінка просить вжити заходів до шахрая, який вночі під виглядом допомоги сину, який нібито потрапив у ДТП, заволодів її грошовими коштами в сумі 4 тис. дол. США та 10 тис. грн. І ця потерпіла також власноруч віддала гроші невідомому чоловіку.

Інформація про обидві події внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкриті кримінальні провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство), що передбачає покарання до обмеження волі на строк до трьох років.

Триває досудове розслідування.