"Укрзалізниця" розраховує до березня відібрати переможців конкурсів на посади начальників шести регіональних філій із 64 кандидатів

10:59, 13 січня 2017

Київ. 13 січня. УНІАН. Публічна акціонерна компанія "Укрзалізниця" розраховує до кінця лютого відібрати переможців оголошених наприкінці грудня минулого року відкритих конкурсів на посади начальників своїх шести регіональних філій із 64 кандидатів, які подали заявки на участь.

Як повідомив голова правління "Укрзалізниці" Войцех Балчун на своїй сторінці в мережі Facebook, прийом заявок на участь у відкритому відборі на посади директорів регіональних філій вже завершено, й до 20-х чисел січня фахівці компанії проведуть аналіз наданих документів на відповідність кваліфікаційним критеріям конкурсу.

"Всього їх (заявки - УНІАН) подали 64 кандидата. Деякі пробують себе на декілька філій, тому загалом маємо понад 80 заявок. До двадцятих чисел січня проведемо аналіз наданих документів. В результаті визначимо коло тих, хто матиме шанси потрапити у так званий short-list, після чого будуть рекомендації правлінню. Колегіальний орган і зробить остаточний вибір. До кінця лютого сподіваємося підписати угоди з переможцями нашого відкритого відбору", - написав Балчун.

Він підкреслив, що вперше в історії компанії "Укрзалізниця" проводить подібний відбір керівників своїх регіональних філій.

Як повідомляв УНІАН, 19 грудня 2016 року "Укрзалізниця" оголосила про відкритий відбір на посади директорів шести регіональних філій: "Донецька залізниця", "Львівська залізниця", "Одеська залізниця", "Південна залізниця", "Південно-Західна залізниця", "Придніпровська залізниця".

Раніше голова «Укрзалізниці» Балчун повідомив, що компанія зазнає труднощів зі звільненням ряду співробітників у зв'язку з їхніми масовими виходами на лікарняний і заявив про необхідність проведення відкритого конкурсу на ці посади.

Сам Балчун був призначений на посаду голови "Укрзалізниці" за результатами відкритого конкурсу розпорядженням Кабінету міністрів 20 квітня минулого року.