Гройсман закликав дорожні служби повністю підготуватися до проведення масштабних дорожніх робіт з 1 квітня

09:24, 13 січня 2017

Київ. 13 січня. УНІАН. Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман закликав дорожні служби, включаючи насамперед держхолдинг «Укравтодор», провести весь спектр підготовчих робіт з тим, щоб вже 1 квітня розпочати реалізацію масштабних проектів у дорожній сфері. Як повідомили у прес-службі уряду, про це очільник уряду сказав на нараді з питань утримання та розвитку дорожньої інфраструктури.

«Потрібно дуже швидко підготуватися до початку масштабних будівельних робіт з ремонту, часткового ремонту, капітального ремонту, реконструкції, будівництва нових доріг. Першого квітня мають бути повністю готові: усі тендери, гроші, закупівлі - все має бути готовим», - цитує прес-служба Гройсмана.

Раніше Гройсман повідомив, що уряд виділить у цілому 750 млн грн на програму системного переоснащення служби утримання доріг. Причому більшу частину асигнувань буде спрямовано на закупівлю техніки вітчизняного виробництва.

Як повідомляв УНІАН, уряд у рамках виконання державного бюджету на 2017 рік, прийнятого Верховною Радою у ніч на 21 грудня, виділить на ремонт і реконструкцію автомобільних доріг країни понад 35 млрд грн. Такі асигнування дозволять «Укравтодору» у 2017 році збільшити обсяг ремонтних робіт на автодорогах країни порівняно з 2016 роком в 2,2 раза - до 2,2 тис. км.