У Міносвіти закликали ВНЗ змінити назви відповідно до закону про декомунізацію

22:08, 12 січня 2017

Київ. 12 січня. УНІАН. Міністерство освіти і науки України звернулося до керівників вищих навчальних закладів із закликом змінити назви ВНЗ відповідно до закону про декомунізацію.

Про це йдеться в листі МОН, оприлюдненому на сайті Освіта.ua.

«Інформуємо, що необхідно терміново завершити процедуру приведення раніше присвоєних об'єктам права власності імен фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій у відповідність до вимог закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», - йдеться у документі.

У випадку невідповідності вимогам даного закону у назвах вищих навчальних закладів, їх статутах, назвах структурних підрозділів вищих навчальних закладів, а також у випадку неспівпадіння в юридичній адресі вищого навчального закладу і назві відповідного населеного пункту, району, вулиці тощо, міністерство вважатиме діяльність таких вищих навчальних закладів такою, що не відповідає законодавству України, і не зможе належним чином розглядати вхідні документи від таких закладів.

Нагадаємо, декомунізаційні закони набрали чинності 21 травня 2015 року.