У Києві відновлено теплопостачання у будинки жилмасиву Троєщина, що припинялося вранці для ремонту мереж

20:14, 12 січня 2017

Київ. 12 січня. УНІАН. Аварійні бригади «Київенерго» здійснили протягом 4-х годин ремонтні роботи на тепломагістралі від ТЕЦ-6, яка забезпечує опаленням та гарячою водою будинки на 19 вулицях у Деснянському районі.

Про це інформує прес-служба компанії.

«О 15.00 теплоносій було подано до мереж. ЖЭО розпочали роботи з відновлення теплопостачання у будинкових мережах», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що сьогодні вранці «Київенерго» розпочало оперативні ремонтні роботи внаслідок аварійного пошкодження ділянки магістрального трубопроводу.

«Пошкодження на магістралі, яка була побудована у 1981 році, виникло під час низьких температур. Однак для того, щоб забезпечити теплом жителів Троєщини, співробітники компанії підтримували роботу системи під час морозів», - пояснили в компанії.

Наразі, коли температура підвищилася, фахівці у стислі терміни взялися провести ремонтні роботи, аби уникнути аварійних відключень під час похолодання.

Так, починаючи з 11.00, теплопостачання було призупинене для мешканців будинків на пр-ті Маяковського, вул. М. Цвєтаєвої, Сабурова, Радунській, Пухівській, Миколаєва, Милославській, Лаврухіна, Каштановій, Закревського, Електротехнічній, Т. Драйзера, Данькевича, Градинській, Ст. Беретті, О. де Бальзака, а також на бульварах В. Висоцького, Л. Бикова та Вигурівському.