Порошенко відкрив корпус спортивної школи з фехтування в Миколаєві (доповнена)

18:19, 12 січня 2017

(новина доповнена після 4 абзацу)

Київ. 12 січня. УНІАН. Президент України Петро Порошенко відкрив спортивний корпус Миколаївської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з фехтування.

Як передає кореспондент УНІАН, у церемонії відкриття взяли участь голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко та лідер жіночої команди України з фехтування Ольга Харлан.

«Приємно, що початок 2017 року символізує нові починання та прагнення до змін, дарує багатонадійні перспективи. Дуже радий можливості привітати вас (фізкультурно-спортивну громадськість) зі святами в цьому залі», - заявив президент.

«Я думаю, що це найкращий фехтувальний зал в Україні, можливо, не лише в Україні. Я думаю, що це міцний фундамент відродження і розвитку нашої фехтувальної школи», - додав глава держави.

За словами Порошенка, новий спортивний корпус є міцним фундаментом відродження та розвитку української фехтувальної школи. «Нехай цей сучасний спортивний об'єкт стане гордістю кожного громадянина міста Миколаєва. Вірю, тут зростатимуть майбутні зірки», - додав глава держави.