Київ продовжив термін прийому комуналки зі знижкою до 25 січня – «Ощадбанк»

17:27, 12 січня 2017

Київ. 12 січня. УНІАН. Київська влада продовжили термін прийому комунальних платежів у столиці зі знижкою до 25 січня 2017 року з ініціативи державного «Ощадбанку».

Про це УНІАН повідомила прес-служба банку, зазначаючи, що банк очікує значного збільшення обсягів комунальних платежів у зв'язку з тимчасовим припиненням їх прийому у відділеннях «Укрпошти».

Як зазначається, «Ощадбанк» у штатному режимі обслуговує близько половини платежів КП ГІОЦ, і в січні цей показник може бути значно перевищений.

Враховуючи очікуване зростання платежів, понад 50% відділень «Ощадбанку» в Києві працюють без обідньої перерви і в суботу, а також є відділення, які працюють у неділю.

Банк нагадав, що всі його клієнти можуть скористатися дистанційними каналами оплати комунальних послуг в мобільному та інтернет-банкінгу, через сайти ГІОЦ і ЦКС, а також інформаційно-платіжні термінали «Ощадбанку».

«Очікуємо більш як сто тисяч нових платників у відділеннях. У середньому кожен з клієнтів здійснює 2-3 платіжні операції, що значно збільшить навантаження на каси «Ощадбанку». Ми зробимо все можливе, щоб допомогти у цій ситуації жителям Києва і забезпечити прийом більшої кількості платежів», - сказано в повідомленні.

Звертаючись до клієнтів, банк просить враховувати дані обставини і з розумінням поставитися до додаткового навантаження на співробітників відділень.

Як повідомляв УНІАН, 11 січня «Укрпошта» тимчасово припинила прийом комунальних платежів на рахунки київського комунального підприємства "Головний інформаційно-обчислювальний центр" у зв'язку з нерентабельністю послуг.