Маккейн наголошує, що говорити з Путіним треба лише з позиції сили

16:17, 12 січня 2017

Київ. 12 січня. УНІАН. Сенатор від Республіканської партії Джон Маккейн наголошує, що для припинення російської агресії говорити з президентом РФ Володимиром Путіним треба лише з позиції сили.

Про це він сказав в інтерв'ю Deutsche Welle.

Маккейн заявив, що наступне "перезавантаження" відносин Вашингтона і Кремля після інавгурації Дональда Трампа малоймовірне. На думку Маккейна, вже три попередники Трампа - Білл Клінтон, Джордж Буш-молодший та Барак Обама - намагалися досягти такого "рестарту" і "вихваляли Путіна", але з того нічого не вийшло.

Водночас, на його переконання, єдиною можливою стратегією у відносинах з Путіним є "повернення до принципів Рональда Рейгана", тобто "досягнення миру через силу".

"Єдине, що в змозі зрозуміти Володимир Путін, - це сила. Що ціна агресії може виявитися вищою, ніж та, яку він готовий заплатити", - наголосив сенатор.

Він також назвав Путіна "вбивцею", "бандитом" і "продуктом КДБ".

Разом з тим, Маккейн заявив, що задоволений тим фактом, що обраний президент США Трамп визнав відповідальність Росії за хакерські атаки під час виборчої кампанії.

"Немає жодних сумнівів" в участі Росії у кібератаках, наголосив сенатор. Водночас він визнав необхідність переговорів з Путіним, але "лише з позиції сили". Маккейн заявив, що не знає, чи в змозі Трамп вести з Путіним саме такий діалог.

Джерело: http://dw.com/p/2Vgvm