Російські силовики разом з активістом Виноградовим затримали його дружину – Кримська правозахисна група

16:11, 12 січня 2017

Київ. 12 січня. УНІАН. Співробітники ФСБ Росії разом з активістом Українського культурного центру Криму Андрієм Виноградовим затримали його дружину Наталію.

Про це повідомляється на сторінці Кримської правозахисної групи в соціальній мережі Facebook.

За інформацією правозахисників, в будинку родини Виноградових у Сімферополі вранці 12 січня силовики провели обшук, під час якого вилучили комп'ютерну техніку й мобільні телефони.

Після обшуку подружжя Виноградових відвезли в Управління ФСБ Росії в Республіці Крим і місті Севастополі, яке розташоване в Сімферополі на вулиці Івана Франка, 13.

«О 14 годині жінку відпустили додому, їй повернули мобільний телефон. Співробітники спецслужб взяли у кримчанки «розписку про нерозголошення інформації», - наголошується в повідомленні.

За інформацією правозахисників, Виноградов поки що перебуває в управлінні ФСБ, до нього допустили адвоката.

Раніше керівник Українського культурного центру Криму Леонід Кузьмін повідомив, що сьогодні вранці Виноградов надіслав йому СМС, у якій повідомив, що до нього прийшли співробітники ФСБ і везуть на допит.

Виноградови виховують двох маленьких доньок. Андрій працює консультантом у магазині.

***Український культурний центр у Криму було засновано 7 травня 2015 року. Завдання центру активісти декларують як простір українства в Криму, цілями якого є збереження української культури і мови, а також долучення до історії, традицій, творчості українського народу жителів Кримського півострова.