НАБУ розпочало кримінальне провадження за фактом незаконного збагачення ще одним народним депутатом

15:57, 12 січня 2017

Київ. 12 січня. УНІАН. Детективи Національного антикорупційного бюро України за результатами аналізу е-декларацій зареєстрували кримінальне провадження проти ще одного народного депутата України.

Про це повідомили у прес-службі НАБУ.

«Детективи Національного антикорупційного бюро України зареєстрували чергове кримінальне провадження за фактом незаконного збагачення народним депутатом (ст.368-2, ч.3 Кримінального кодексу України). Відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань 11 січня за результатами аналізу даних, наведених у його е-декларації», - поінформували у відомстві.

Загалом, зауважили в НАБУ, детективи зареєстрували 22 кримінальних провадження за результатами аналізу відомостей, наведених у е-деклараціях, які стосуються дій 21 особи: 6 народних депутатів, 11 суддів, 2 голів районних державних адміністрацій, 1 заступника обласної ради, 1 керівника центрального органу виконавчої влади.

В НАБУ нагадали, що відомості про перші кримінальні провадження за результатами аналізу даних у е-деклараціях були внесені до ЄРДР 17 листопада 2016 року.