Росія не братиме участь у пленарних засіданнях ПАРЄ і в роботі її комітетів у 2017 році - депутат

15:52, 12 січня 2017

Київ. 12 січня. УНІАН. Росія не братиме участь у пленарних засіданнях ПАРЄ і в роботі її комітетів у 2017 році.

Про це заявив голова комітету Держдуми у міжнародних справах Леонід Слуцький, повідомляє ТАСС.

"Звичайно, ми не будемо брати участь у пленарних засіданнях (ПАРЄ), в роботі профільних комітетів, але ми можемо брати участь у різних конференціях, семінарах або слуханнях, які проводяться політичними групами у складі ПАРЄ. Впевнений, що таких заходів у 2017 році буде достатньо", - сказав він.

Разом з цим, Слуцький висловив упевненість, що співпраця між Москвою і Страсбургом протягом цього року розвиватиметься дедалі конструктивніше.

http://tass.ru/politika/3936006

Як повідомляв УНІАН, делегація РФ перебуває під санкціями ПАРЄ, які були накладені на неї в квітні 2014 року через анексію Криму. Згідно з відповідною резолюцією, російських депутатів позбавили права голосу в ПАРЄ, а також права бути представленими в її керівних органах. Відтоді дію санкцій проти російської делегації кілька разів продовжували, а у відповідних резолюціях Асамблея закликала Кремль повернути Крим, припинити військову агресію на Донбасі і вивести російські війська з території України.

У той же час 10 жовтня 2016 року президент ПАРЄ Педро Аграмунт, відкриваючи осінню сесію, заявив, що Асамблея має зробити все необхідне для повернення в пленарний зал представників Росії, які покинули ПАРЄ через запроваджені санкції.