Порошенко закликав почати роботу з удосконалення податкового адміністрування з лютого

15:38, 12 січня 2017

Київ. 12 січня. УНІАН. Президент України Петро Порошенко закликав не повторювати помилок попередніх років і не приймати податкові зміни в грудні, а почати процес подальшого удосконалення податкового адміністрування на законодавчому рівні вже в лютому поточного року. Про це глава держави сказав у ході наради з питань регіональної політики в Одесі.

«Роботу над покращенням адміністрування податкового законодавства ми плануємо почати з лютого в координації з нашими міжнародними партнерами за активної участі громадських організацій. Впевнений у тому, що цей процес (податкових змін) буде найближчим часом продовжено», - сказав глава держави.

Як повідомляв УНІАН, наприкінці грудня 2016 року Верховна Рада ухвалила два урядових законопроекти щодо податкових змін. Їх головна мета - удосконалення системи адміністрування податків і мінімізація будь-яких спекуляцій з боку нечесних працівників фіскальної служби. Документи передбачають запровадження повноцінного електронного кабінету платника податків і єдиного реєстру податкових консультацій на сайті ДФС, податкових канікул для малого бізнесу, створення єдиного публічного реєстру відшкодування ПДВ замість двох існуючих.