Французька Engie за 10 днів січня поставила перші 3,9 млн куб. м газу в Україну – «Укртрансгаз»

15:32, 12 січня 2017

Київ. 12 січня. УНІАН. Французька енергокомпанія Engie з 1 по 10 січня поставила перші 3,9 млн куб. м газу в Україну, повідомила прес-служба оператора газотранспортної системи України держкомпанії «Укртрансгаз».

«Європейський постачальник природного газу Engie з 1 січня почав імпортувати блакитне паливо в Україну, за першу декаду нового року у вітчизняну газотранспортну систему вже надійшло 3,9 млн куб. м газу», - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що згідно з поданими заявками (номінаціями) від компанії Engie, щодобовий обсяг надходжень газу становить майже 0,4 млн куб. м. Дані обсяги газу імпортуються з території Польщі через газовимірювальну станцію «Германовичі».

Як повідомляв УНІАН, 28 жовтня Україна надала французькій компанії Engie можливість зберігати газ в українських газових сховищах. Відповідних домовленостей було досягнуто й закріплено в угоді між Engie і українським держхолдингом «Укртрансгаз».

Компанія Engie (колишня назва - GDF Suez) — велика французька енергетична і газова компанія зі штаб-квартирою в Парижі і річним оборотом близько 60 млрд євро. Нещодавно Engie відкрила в Україні дочірню компанію, завданням якої є розвиток бізнесу материнської компанії на українському ринку.