Влада Києва запроваджує єдину квитанцію для оплати житлово-комунальних послуг

15:10, 12 січня 2017

Київ. 12 січня. УНІАН. Комунальне підприємство "Головний інформаційно-обчислювальний центр" (ГІОЦ) спільно з Київською міською державною адміністрацією має намір запровадити єдину квитанцію для оплати всіх житлово-комунальних послуг.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні на прес-конференції повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелєєв.

«Ми прагнемо в місті повернутися до розрахунків за єдиною квитанцією, де вказані всі комунальні підприємства, що надають послуги в Києві», - сказав він.

Пантелєєв зазначив, що з 10 січня 2017 року кияни отримали оновлені платіжні документи від комунального підприємства "Головний інформаційно-обчислювальний центр" (ГІОЦ), які дійсні поки що лише для оплати послуг за утримання прибудинкових територій, водопостачання і водовідведення холодної та гарячої води.

«Новий формат платіжки був задуманий як інформаційна модель, для того щоб підготувати населення до єдиного платіжного повідомлення, яке буде запущено найближчим часом», - зазначив присутній на прес-конференції директор КП ГІОЦ Віталій Козубський.

За його словами, єдина квитанція буде зручною у використанні як для населення, так і для одержувачів платежів, з якими на даний момент ведуться переговори.

Як повідомляв УНІАН, 21 жовтня 2016 року в Києві презентували послугу онлайн-оплати комунальних послуг без комісії за «Карткою киянина» і «Моєю карткою» («Ощадбанк») через оновлений сайт міського Центру комунального сервісу (ЦКС).

Генеральний директор ЦКС Катерина Саркісова повідомила, що для зручності киян онлайн-послуги сайту ЦКС передбачають можливість оплати не лише комунальних послуг, а й інших платежів, зокрема штрафів ДАІ, податків, адміністративних послуг.

Комунальне підприємство "Головний інформаційно-обчислювальний центр" формує повідомлення про оплату рахунків з централізованого водовідведення гарячої води, централізованого постачання холодної води і водовідведення, а також утримання будинків та прибудинкових територій у Києві.