Порошенко піддав критиці ремонт доріг в Одеській області

14:31, 12 січня 2017

Одеса. 12 січня. УНІАН. Президент України Петро Порошенко розкритикував ремонт доріг в Одеській області.

Як передає кореспондент УНІАН, про це Порошенко заявив сьогодні в Одесі під час представлення голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова.

Президент різко висловився щодо того, як в Одеській області йшов процес реконструкції доріг і заявив, що дана область ввійшла в четвірку регіонів, в яких дороги ремонтувалися за найвищою ціною.

Зокрема, за його словами, в 2016 році Одеська область стала другою в Україні за величиною сум, виділених з держбюджету на ремонт і будівництво доріг. Так, регіон отримав 1,02 млрд грн, але при цьому освоєно лише 900 млн грн.

«Освоєно лише 30% коштів, які держава з кров'ю відірвала від інших регіонів, від платників податків!.. То тендер не організовано, то підрядника не знайшли, проекту немає... Тільки розмовами займалися. Наголошую, для Одеської області було заплановано другий за величиною бюджет», — наголосив Порошенко.

Він зазначив, що загалом у 2016 році на дороги було виділено 12 млрд грн, а на 2017 рік на дану сферу заплановано 30 млрд грн.