Олланд запевняє у позиції Франції щодо невизнання анексії Криму - посол Шамшур

14:02, 12 січня 2017

Київ. 12 січня. УНІАН. Президент Французької Республіки Франсуа Олланд запевняє у незмінній позиції його країни щодо невизнання анексії Криму.

Про це повідомив посол України у Франції Олег Шамшур у Twitter.

"Щойно Ф.Олланд завершив виступ перед дипкорпусом: Франція не визнає анексію Криму, санкції будуть зняті за умови чіткого виконання Мінську", - заявив дипломат.

Як повідомляв УНІАН, 3 січня кандидат у президенти Франції від ультраправої партії «Національний фронт» Марін Ле Пен висловила позицію, що анексія Росією Криму «не була незаконною», на відміну від офіційної позиції Європейського Союзу.

«Я абсолютно не вважаю, що була незаконною анексія: був референдум, жителі Криму побажали приєднатися до Росії», - зазначила лідер «Нацфронту».

Після цього у Службі безпеки України не виключили запровадження для Ле Пен заборони на в'їзд в Україну через її заяви щодо Криму. Пізніше в СБУ заявили, що направили до МЗС листа для узгодження заборони на в'їзд в Україну французького політика.

Як відомо, Олланд не буде брати участі у наступних президентських виборах. Перший тур президентських виборів у Франції запланований на 23 квітня 2017 року.