Пєсков заявив, що питання звільнення росіян зі списку Савченко не в компетенції Кремля

13:09, 12 січня 2017

Москва. 12 січня. УНІАН. Питання звільнення 102 громадян Росії зі списку, обнародуваного народним депутатом України Надією Савченко, не в компетенції Кремля, ним займається Міністерство закордонних справ Росії.

Як передає власний кореспондент УНІАН у РФ, про це журналістам сказав прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков.

«Це не до мене питання», - сказав Пєсков на прохання підтвердити, що 102 росіянина потрапили до українських в'язниць за злочини проти України в період 2014-2016 років.

На питання, що робить Кремль для їх звільнення, прес-секретар сказав, що, якщо російські громадяни потребують юридичного захисту, їм надається допомога. «Деталями я не володію, очевидно, це питання не до мене», - сказав він. За його словами, цим питанням займається МЗС Росії.

Як повідомляв УНІАН, 10 січня Савченко на своїй сторінці у Facebook опублікувала списки полонених українських військових на окупованому Донбасі, а також списки бойовиків, заарештованих владою України. Також вона опублікувала список громадян РФ, до якого включено 102 прізвища осіб, які заарештовані у зв'язку з боями на Донбасі в 2014-2016 роках.

Після чого Пєсков заявив, що в Кремлі мають намір проаналізувати обнародуваний Савченко список громадян РФ, яких затримано в Україні.